замовити зворотній дзвінок

Паркан з профнастилу    Там, де необхідна міцна, недорога і зносостійка покрівля, розумно звернути увагу на матеріал у вигляді профнастилу, попит на який з боку власників приватних будинків переживає свій другий ренесанс.

    Профнастил зустрічається не тільки в класичному оцинкованому вигляді, але також і в пофарбованому. В останньому випадку виробники використовують спеціалізовану фарбу на полімерній основі, яка відрізняється не тільки красивим зовнішнім виглядом, але і винятковою міцністю. Якщо брати до уваги, що профнастил, пофарбований полімерною фарбою, відрізняється непоганим зовнішнім виглядом, то стає ясно - чому даний вид матеріалу як і раніше користується підвищеним попитом у власників приватних будинків.

    Варто звернути увагу на оцинкований профнастил, який можна сміливо відносити до класики - він широко використовувався ще з радянських часів! Недарма, на ринку покрівельних матеріалів особливим попитом користується радянський профнастил, що володіє високою якістю - він цілком здатний прослужити ще десятки років. Але старий оцинкований профнастил вже встиг потьмяніти. Часом краще брати сучасну версію оцинкованого профнастилу, яка відрізняється ще кращим зовнішнім виглядом. На перший погляд здається, що даний вид матеріалу зроблений з алюмінію. Але на відміну від останнього, коштує чималих грошей, оцинкований профнастил коштує недорого, але при цьому має чудову зовнішню складову!

   Дах з матового профнастилу    При виборі профнастилу важливо звертати увагу на його товщину. Найчастіше у продажу зустрічаються версії зі стандартною товщиною, тобто не більше 0.40-0.50мм, що вважається цілком достатнім для будь-якої покрівлі. Тим більше що листи профнастилу укладають хвилями - це значно підвищує міцність всієї покрівельної конструкції. Але якщо потрібно покрівля, здатна витримувати серйозні кліматичні і фізичні дії, розумно вибрати профнастил товщиною до 0.70мм. Зрозуміло, вартість останнього виду матеріалу виявиться кілька підвищеної, але якщо брати до уваги, що такий матеріал прослужить не один десяток років без ремонту, то висока ціна не буде вважатися серйозним аргументом на користь відмови від такої покрівлі.

Стаття: Переваги профнастилу

Стаття: Переваги профнастилу

30
січня   2021
Там, де необхідна міцна, недорога і зносостійка покрівля, розумно звернути увагу на матеріал у вигляді профнастилу, попит на який з боку власників приватних будинків переживає свій другий ренесанс. Профнастил зустрічається…
БІЛЬШЕ
Використання наших товарів та матеріалів

Використання наших товарів та матеріалів

15
липня   2019
Нещодавно було побудовано Ветеринарну аптеку "Purina", яка знаходиться в селі П'яти́гори Тетіївський район Київської області. При побудові використовувалися товари та матеріали які надала наша компанія "Центр Даху". З металу виробництва…
БІЛЬШЕ