замовити зворотній дзвінок

Профнастил оцинкований ПП-44 (покрівельний)

Характеристики товару

Ширина повна: 1040 мм
Ширина корисна: 990 мм
Висота профіля: 44 мм
Товщина металу: 0.43 мм, 0.50 мм
Ціна: від 286 грн/м²
Вміст цинку г/м²: 100, 140
Виробник металу: Україна, Турція
Покриття: Оцинковка, Алюцинк

Профнастил ПП-44 - лист металу, який створюється методом холодного профілювання. У залежності від сфери застосування він може володіти різними фізичними та експлуатаційними характеристиками. Профнастил від виробника в Кривому Озері буває трьох видів:

 

1. Стіновий - оптимальна вага і товщина. Широко використовується для монтажу огорож і фасадів.

2. Несучий - збільшена товщина і жорсткість. Здатний витримувати істотні навантаження. Його застосовують для монтажу перекриттів, незнімної опалубки, у будівництві будівель з довгими прольотами(складів, торговий центрів, логістичних центрів і т.п.)

3. Покрівельний - гармонійно поєднує в собі основні переваги інших видів профнастилу. Використовується в покрівельних роботах.

Товщина матеріалу може коливатися в межах 0.36-0.70 мм. Завдяки додатковим ребрах жорсткості, профнастил витримує суттєві навантаження. В Україні купити профнастил різного виду та характеристик можна в компанії «Центр Даху».

 

Що тижня відбувається безкоштовна доставка Ваших покрівельних матеріалів до наступних областей: Миколаївська область, Одеська область, Кіровоградська область, Черкаська область, Київська область, Вінницька область.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH